Amphenol Aerospace Operations D38999/24JE2SD-LC
D38999/24JE2SD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JE2SD-LC
Brief Description
CTV 39C MIXED TWIN SKT J/N RE
Datasheet Download
D38999/24JE2SD-LC.pdf
Availability of D38999/24JE2SD-LC
QUANTITY
D38999/24JE2SD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JE2SD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JE2SD-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JE2SD-LC
Related LinksD38999/2, D38999/24JE2SD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JE2SD-LC Details Description
Related parts for D38999/24JE2SD-LC
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Free Hanging (In-Line) Crimp datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.1A SOT223 datasheet.pdf
DISPLAY SGL DIGIT 0.3" YLW-GRN datasheet.pdf
FINE ADJUST APPLICATOR datasheet.pdf
PROCESS METER 240MVDC LED PNL MT datasheet.pdf
EX-I SOLENOID DRIVER PLUGGABLE datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf