Amphenol Aerospace Operations D38999/24JF28SA-LC
D38999/24JF28SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JF28SA-LC
Brief Description
CTV 28C 26#20 2#16 SKT J/N RE
Datasheet Download
D38999/24JF28SA-LC.pdf
Availability of D38999/24JF28SA-LC
QUANTITY
D38999/24JF28SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JF28SA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JF28SA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JF28SA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JF28SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JF28SA-LC Details Description
Related parts for D38999/24JF28SA-LC
CONN HEADER 70POS DUAL .05" T/H datasheet.pdf
CONN HEADER 20POS R/A GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER 18POS .100" R/A TIN datasheet.pdf
CONN ADAPTER RCPT SC-ST 12-PLEX datasheet.pdf
RES 14.2K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
ENDCODER OPTICAL datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER DUAL 12V 10A datasheet.pdf