Amphenol Aerospace Operations D38999/24JF32PA-LC
D38999/24JF32PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JF32PA-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JF32PA-LC.pdf
Availability of D38999/24JF32PA-LC
QUANTITY
D38999/24JF32PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JF32PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JF32PA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JF32PA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JF32PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JF32PA-LC Details Description
Related parts for D38999/24JF32PA-LC
JUMPER-H1501TR/A2015Y/X 2" datasheet.pdf
ACCY EVENT INPUT BURNOUT 3PH datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1.25MM .102M 33POS datasheet.pdf
RING AVIKRIMP EXPD (C-830-56X) datasheet.pdf
MINI MAC DIE SET FOR BB-2208X datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 25V 10% 1206 datasheet.pdf
HAND CRIMP PLIER datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN MOD COUPLER 8P8C TO 8P8C datasheet.pdf
FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf