Amphenol Aerospace Operations D38999/24JG16HB-LC
D38999/24JG16HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JG16HB-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JG16HB-LC.pdf
Availability of D38999/24JG16HB-LC
QUANTITY
D38999/24JG16HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JG16HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JG16HB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JG16HB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JG16HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JG16HB-LC Details Description
Related parts for D38999/24JG16HB-LC
RES SMD 78.7K OHM 1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44QFN datasheet.pdf
HOSE REEL; LG SD 3/8" LP datasheet.pdf
CONN PLUG 31POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
RES 9.1K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 0.1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM R-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS STRAIGHT PINS datasheet.pdf