Amphenol Aerospace Operations D38999/24JG39AC
D38999/24JG39AC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JG39AC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JG39AC.pdf
Availability of D38999/24JG39AC
QUANTITY
D38999/24JG39AC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JG39AC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JG39AC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JG39AC
Related LinksD38999/, D38999/24JG39AC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JG39AC Details Description
Related parts for D38999/24JG39AC
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC datasheet.pdf
RES SMD 220 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
FIXED IND 560UH 220MA 4.67 OHM datasheet.pdf
TRIMMER 10K OHM 0.5W TH datasheet.pdf
DEVICE ADAPTER FOR PIC17C762 datasheet.pdf
RES SMD 1.58K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0402 datasheet.pdf
RES SMD 9.31M OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
IC LATCH OCTAL D 3ST 20-SOEIAJ datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 20% 10V AXIAL datasheet.pdf