Amphenol Aerospace Operations D38999/24JG39BB
D38999/24JG39BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JG39BB
Brief Description
CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SKT
Datasheet Download
D38999/24JG39BB.pdf
Availability of D38999/24JG39BB
QUANTITY
D38999/24JG39BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JG39BB
Internal Part NumberEIS-D38999/24JG39BB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JG39BB
Related LinksD38999/, D38999/24JG39BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JG39BB Details Description
Related parts for D38999/24JG39BB
RES SMD 160K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 23.7K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HSG INLINE MNT PLUG 10POS datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 39UF 5% 35V AXIAL datasheet.pdf
SNSW 0.1A .110 NONE datasheet.pdf
TVS DIODE 58VWM 92VC SMCJ datasheet.pdf
INDUCOM HEXAGONAL SCREW, M3X17,5 datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 24W datasheet.pdf
DFN-10 TO DIP-14 SMT ADAPTER datasheet.pdf
CAP FILM 330NF 10% 63VDC RAD datasheet.pdf