Amphenol Aerospace Operations D38999/24JG39BC
D38999/24JG39BC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JG39BC
Brief Description
CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SKT
Datasheet Download
D38999/24JG39BC.pdf
Availability of D38999/24JG39BC
QUANTITY
D38999/24JG39BC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JG39BC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JG39BC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JG39BC
Related LinksD38999/, D38999/24JG39BC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JG39BC Details Description
Related parts for D38999/24JG39BC
CAP CER 27PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
CARD GUIDE PRESS 2.5X0.078" BLK datasheet.pdf
TVS DIODE 10VWM 17VC R6 datasheet.pdf
CAP TANT 0.082UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 160V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 267K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf