Amphenol Aerospace Operations D38999/24JG39HN-LC
D38999/24JG39HN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JG39HN-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JG39HN-LC.pdf
Availability of D38999/24JG39HN-LC
QUANTITY
D38999/24JG39HN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JG39HN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JG39HN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JG39HN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JG39HN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JG39HN-LC Details Description
Related parts for D38999/24JG39HN-LC
RES SMD 91 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 1 INSERT FOR SOCKET datasheet.pdf
RES SMD 196K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
OUTLET NEMA5-15R SNAP-IN DUPLEX datasheet.pdf
CAP CER 22PF 100V 10% BP 0805 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 66POS PIN datasheet.pdf
AUTO RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
CAP TANT 0.82UF 5% 100V AXIAL datasheet.pdf
CABLE 9POS DSUB PLUG-OPEN 4M datasheet.pdf