Amphenol Aerospace Operations D38999/24JG39JA-LC
D38999/24JG39JA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JG39JA-LC
Brief Description
CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SKT
Datasheet Download
D38999/24JG39JA-LC.pdf
Availability of D38999/24JG39JA-LC
QUANTITY
D38999/24JG39JA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JG39JA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JG39JA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JG39JA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JG39JA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JG39JA-LC Details Description
Related parts for D38999/24JG39JA-LC
CABLE TIE HEAVY NAT 14.5" datasheet.pdf
CONN HEADER HI-SPEED DUAL 40POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES 845K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
32 IN VERT MIL CONNECTOR NPN datasheet.pdf
CAP CER 24PF 440VAC SL RADIAL datasheet.pdf
CABL SATA SIGNL R/A-STR datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE PIN CRIMP datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf