Amphenol Aerospace Operations D38999/24JG39JB-LC
D38999/24JG39JB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JG39JB-LC
Brief Description
CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SKT
Datasheet Download
D38999/24JG39JB-LC.pdf
Availability of D38999/24JG39JB-LC
QUANTITY
D38999/24JG39JB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JG39JB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JG39JB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JG39JB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JG39JB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JG39JB-LC Details Description
Related parts for D38999/24JG39JB-LC
LED RED DIFFUSED 2SMD GW datasheet.pdf
RES 250 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC VOLT DET 4.0V NCH OD SOT23A-3 datasheet.pdf
DIP SWITCH datasheet.pdf
SPEED BRACE 3/8" 11.97" datasheet.pdf
IC SRAM 4MBIT 15NS 44SOJ datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 200W datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM 11VC 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100" datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V datasheet.pdf