Amphenol Aerospace Operations D38999/24JG39PB-LC
D38999/24JG39PB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JG39PB-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JG39PB-LC.pdf
Availability of D38999/24JG39PB-LC
QUANTITY
D38999/24JG39PB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JG39PB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JG39PB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JG39PB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JG39PB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JG39PB-LC Details Description
Related parts for D38999/24JG39PB-LC
RES SMD 576 OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
SENS RELAY-OUT TIMER 3M RETRO datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 300W datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 1.68A 106 MOHM datasheet.pdf
SJ45 CAT5 DOUBLE END GN CABLE AS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .125" datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM XCUT datasheet.pdf
Connector Quick Connect Tab 10-12 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
CAP CER 10PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 8POS PIN datasheet.pdf