Amphenol Aerospace Operations D38999/24JG75AN
D38999/24JG75AN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JG75AN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CTV 4C 4#8(TWIN) PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24JG75AN.pdf
Availability of D38999/24JG75AN
QUANTITY
D38999/24JG75AN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JG75AN
Internal Part NumberEIS-D38999/24JG75AN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JG75AN
Related LinksD38999/, D38999/24JG75AN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JG75AN Details Description
Related parts for D38999/24JG75AN
FAN AXIAL 80X20MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
IC SRAM 18MBIT 166MHZ 100TQFP datasheet.pdf
TERM BLOCK 2POS 55DEG T/H 3.5MM datasheet.pdf
RES SMD 137K OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 250MA 125VAC 63VDC datasheet.pdf
RES 361 OHM 3W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf