Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ11PB
D38999/24JJ11PB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ11PB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CTV 11C 2#20 9#10 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24JJ11PB.pdf
Availability of D38999/24JJ11PB
QUANTITY
D38999/24JJ11PB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ11PB
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ11PB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ11PB
Related LinksD38999/, D38999/24JJ11PB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ11PB Details Description
Related parts for D38999/24JJ11PB
IC RCVR300-450MHZ ASK/FSK 20SOIC datasheet.pdf
SOCKET 12 POINT 6MM datasheet.pdf
MOSFET N-CH 550V 9A TO-252 datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONN HSG JAM NUT RCPT 39POS datasheet.pdf
IMPACT BP 4X16 GL SN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
RES 340 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf