Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ19HN
D38999/24JJ19HN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ19HN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JJ19HN.pdf
Availability of D38999/24JJ19HN
QUANTITY
D38999/24JJ19HN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ19HN
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ19HN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ19HN
Related LinksD38999/, D38999/24JJ19HN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ19HN Details Description
Related parts for D38999/24JJ19HN
IC DEBOUNCER SWITCH OCTAL 20SSOP datasheet.pdf
IC 80C51 MCU 512 RAM 44TQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC HOT-SWAP CONTROLLER SOT23-6 datasheet.pdf
CONN RCPT 56POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CONTROL LOGIC 6 IN 4 OUT 24V datasheet.pdf
RES 52.3 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X6MM XCUT datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T766 datasheet.pdf
EMITTER UV 400NM 4 X 1A STAR datasheet.pdf