Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ24BD
D38999/24JJ24BD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ24BD
Brief Description
CONN RCPT 24POS JAM NUT W/SKT
Datasheet Download
D38999/24JJ24BD.pdf
Availability of D38999/24JJ24BD
QUANTITY
D38999/24JJ24BD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ24BD
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ24BD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ24BD
Related LinksD38999/, D38999/24JJ24BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ24BD Details Description
Related parts for D38999/24JJ24BD
DIN RAIL 32MMX15MM SLOTTED 2M datasheet.pdf
LED SS GREEN CLEAR PCB 5MM datasheet.pdf
CONN HEADR R/A LO-PRO 34POS GOLD datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 0.1 OHM 5% 1/4W 1220 datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NC 5A 125V datasheet.pdf
IC FPGA 157 I/O 201CSP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
IC SW DISTRIBUTION 6TDFN datasheet.pdf
EDGE SENSOR datasheet.pdf
IC OSC VCXO 80MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
INSERT MALE 4+2POS+1GND SCREW datasheet.pdf