Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ24HB-LC
D38999/24JJ24HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ24HB-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JJ24HB-LC.pdf
Availability of D38999/24JJ24HB-LC
QUANTITY
D38999/24JJ24HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ24HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ24HB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ24HB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JJ24HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ24HB-LC Details Description
Related parts for D38999/24JJ24HB-LC
DIODE SCHOTTKY 60V 3A DO201AD datasheet.pdf
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 24V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 26.1K OHM 0.1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
CAP TANT 0.15UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf
LABEL SHEET LASER PRINTER YELLOW datasheet.pdf
RES 51.88K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP FILM 56NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf