Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ24PA-LC
D38999/24JJ24PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ24PA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JJ24PA-LC.pdf
Availability of D38999/24JJ24PA-LC
QUANTITY
D38999/24JJ24PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ24PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ24PA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ24PA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JJ24PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ24PA-LC Details Description
Related parts for D38999/24JJ24PA-LC
IC HEX SCHMITT-TRIG INV 14-SOIC datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 10VA THRU HOLE datasheet.pdf
RES SMD 4.22K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SENSOR 75PSI M10-1.0 6G 1-5V datasheet.pdf
RES 2.15K OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 100MA 125V datasheet.pdf
RES 590 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
FERRITE CORE datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 100POS GOLD datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
6,8UF 40V 6,7X15,3MM 125C 20000H datasheet.pdf