Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ24PB
D38999/24JJ24PB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ24PB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JJ24PB.pdf
Availability of D38999/24JJ24PB
QUANTITY
D38999/24JJ24PB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ24PB
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ24PB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ24PB
Related LinksD38999/, D38999/24JJ24PB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ24PB Details Description
Related parts for D38999/24JJ24PB
RES SMD 43.2K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN SCREWLOCK DSUB FEMALE 4-40 datasheet.pdf
IC SENSOR HALL EFFECT AC 4SIP datasheet.pdf
8-QKE DIL PCB CONNECTOR datasheet.pdf
IC FPGA 456 I/O 676FBGA datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 8POS SKT datasheet.pdf
2X2 POS FEMALE CRIMP S/BORE datasheet.pdf
HEAT SHRINK CLEAR 26AWG datasheet.pdf
DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD323 datasheet.pdf