Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ29HB-LC
D38999/24JJ29HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ29HB-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JJ29HB-LC.pdf
Availability of D38999/24JJ29HB-LC
QUANTITY
D38999/24JJ29HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ29HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ29HB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ29HB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JJ29HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ29HB-LC Details Description
Related parts for D38999/24JJ29HB-LC
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO15 datasheet.pdf
LED RED DIFF 7.3X2.4MM RECT T/H datasheet.pdf
RES SMD 15.8KOHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES ARRAY 12 RES 10 OHM 24SSOP datasheet.pdf
IC SWITCH POWER LOSIDE SOT223-4 datasheet.pdf
RES 768 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC DSP FIXED POINT 532FC/CSP datasheet.pdf
CONN HOOD SIDE ENTRY SZE10 M32 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X30MM L-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf