Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ29JC-LC
D38999/24JJ29JC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ29JC-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS SKT
Datasheet Download
D38999/24JJ29JC-LC.pdf
Availability of D38999/24JJ29JC-LC
QUANTITY
D38999/24JJ29JC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ29JC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ29JC-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ29JC-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JJ29JC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ29JC-LC Details Description
Related parts for D38999/24JJ29JC-LC
CONN FFC TOP 29POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
IC DAC SERIAL V-OUT 13BIT 16QSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER 20POS .050" STR PCB datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 23V SNT-4A datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 7POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
LOCATOR ASSEMBLY datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
CAP ALUM 15UF 20% 160V RADIAL datasheet.pdf