Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ43HN
D38999/24JJ43HN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ43HN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JJ43HN.pdf
Availability of D38999/24JJ43HN
QUANTITY
D38999/24JJ43HN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ43HN
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ43HN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ43HN
Related LinksD38999/, D38999/24JJ43HN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ43HN Details Description
Related parts for D38999/24JJ43HN
RES SMD 0.04 OHM 5% 1.5W J LEAD datasheet.pdf
TRANS 2PNP 20V 2.5A 8MSOP datasheet.pdf
IC GATE XOR 4CH 2-INP 14-SSOP datasheet.pdf
RES SMD 76.8K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 17 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
CORD PWR MALE-FEMALE SJT 2M datasheet.pdf
RES 1.07K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER datasheet.pdf
BIT TORX T10 1.97" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100" datasheet.pdf
CAP CER 8200PF 250V NP0 1206 datasheet.pdf