Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ43SA-LC
D38999/24JJ43SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ43SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT
Datasheet Download
D38999/24JJ43SA-LC.pdf
Availability of D38999/24JJ43SA-LC
QUANTITY
D38999/24JJ43SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ43SA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ43SA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ43SA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JJ43SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ43SA-LC Details Description
Related parts for D38999/24JJ43SA-LC
JUMPER 25A 50POS BK WDU/WDK2.5 datasheet.pdf
CONN RECEPT 6POS 20AWG MTA156 datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V 1.5A SPAK-3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
RES 13.8K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 882.2 OHM 0.3W 0.01% RADIAL datasheet.pdf