Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ43SB-LC
D38999/24JJ43SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ43SB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT
Datasheet Download
D38999/24JJ43SB-LC.pdf
Availability of D38999/24JJ43SB-LC
QUANTITY
D38999/24JJ43SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ43SB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ43SB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ43SB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JJ43SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ43SB-LC Details Description
Related parts for D38999/24JJ43SB-LC
RES SMD 10.5 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CARD EDGE 12POS DL .125X.25 BLK datasheet.pdf
SENSOR FIBER OPTIC THROUGH BEAM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
PV-CPROTECTIONCAP datasheet.pdf
RES 2.21M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 32POS 2.54MM T/H TIN datasheet.pdf
CONN RJ45 PLUG LOCK-IN DEVICE datasheet.pdf
RES SMD 143K OHM 0.5% 1/4W 0603 datasheet.pdf
RES 47 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf