Amphenol Aerospace Operations D38999/24KA98PN-LC
D38999/24KA98PN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24KA98PN-LC
Brief Description
TV 3C 3#20 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24KA98PN-LC.pdf
Availability of D38999/24KA98PN-LC
QUANTITY
D38999/24KA98PN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24KA98PN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24KA98PN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24KA98PN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24KA98PN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24KA98PN-LC Details Description
Related parts for D38999/24KA98PN-LC
SWITCH PUSH 4PDT 0.2A 30V datasheet.pdf
RES SMD 180K OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16SOEIAJ datasheet.pdf
RES 12.1K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 3% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 27PF 500V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
RES SMD 470K OHM 0.1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN PLUG 41POS INLINE PIN datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 0.05A SPDT datasheet.pdf