Amphenol Aerospace Operations D38999/24KB2SA-LC
D38999/24KB2SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24KB2SA-LC
Brief Description
TV 2C 2#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24KB2SA-LC.pdf
Availability of D38999/24KB2SA-LC
QUANTITY
D38999/24KB2SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24KB2SA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24KB2SA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24KB2SA-LC
Related LinksD38999/2, D38999/24KB2SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24KB2SA-LC Details Description
Related parts for D38999/24KB2SA-LC
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 15W datasheet.pdf
IC TRNSLATR TTL-PECL DIFF 8TSSOP datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON 175MA 24V datasheet.pdf
IC REG DL BST/LINEAR SYNC 16-QFN datasheet.pdf
Crystal 20.0000MHz 20ppm 9pF 40 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CONN STR PLUG CRIMP PIN BRN datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 30POS TIN datasheet.pdf
CONN HEADER 6 POS RA 2.54 datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS STRGHT datasheet.pdf