Amphenol Aerospace Operations D38999/24KB98HB-LC
D38999/24KB98HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24KB98HB-LC
Brief Description
TV 6C 6#20 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24KB98HB-LC.pdf
Availability of D38999/24KB98HB-LC
QUANTITY
D38999/24KB98HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24KB98HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24KB98HB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24KB98HB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24KB98HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24KB98HB-LC Details Description
Related parts for D38999/24KB98HB-LC
RES SMD 806 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 30PF 500V 1111 datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:4 160MHZ 16SOIC datasheet.pdf
IC SYSTEM GAMMA REF 20-TQFN datasheet.pdf
SNSW-NO QC 1/4" UL/CSA datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
INDICATOR datasheet.pdf
OSC SO 87.5MHZ LVTTL SMD datasheet.pdf
CAP FILM 130PF 10% 630VDC AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 47UF 16V X5R 1210 datasheet.pdf