Amphenol Aerospace Operations D38999/24KD19JN
D38999/24KD19JN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24KD19JN
Brief Description
TV 19C 19#20 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24KD19JN.pdf
Availability of D38999/24KD19JN
QUANTITY
D38999/24KD19JN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24KD19JN
Internal Part NumberEIS-D38999/24KD19JN
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24KD19JN
Related LinksD38999/, D38999/24KD19JN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24KD19JN Details Description
Related parts for D38999/24KD19JN
IC OPAMP GP 100MHZ RRO 8SO datasheet.pdf
IC PCMCIA/CARDBUS DUAL 28-SSOP datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
IC MPU MPC8XX 80MHZ 357BGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 1.33 OHM 1% 1/8W 0402 datasheet.pdf
TRANS NPN 65V 0.1A SOT-23 datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM 13.5VC SMD datasheet.pdf
RELAY SAFETY datasheet.pdf
RES SMD 562 OHM 1/4W 0604 WIDE datasheet.pdf
TV 2#12(COAX) 2#8(QUAD) SKT RE datasheet.pdf
150UF 50V 9.5X24 105C AXI datasheet.pdf