Amphenol Aerospace Operations D38999/24LD5SN-LC
D38999/24LD5SN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24LD5SN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 5C 5#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24LD5SN-LC.pdf
Availability of D38999/24LD5SN-LC
QUANTITY
D38999/24LD5SN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24LD5SN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24LD5SN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24LD5SN-LC
Related LinksD38999/2, D38999/24LD5SN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24LD5SN-LC Details Description
Related parts for D38999/24LD5SN-LC
IC REG CTRLR BST PWM SOT23-5 datasheet.pdf
IC VREF SERIES +-5V 14SMT datasheet.pdf
IC BUS BUFF TRI-ST DUAL SM8 datasheet.pdf
IC SUPERVISOR CPU 2K EEPR 8MSOP datasheet.pdf
RES 93.1 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT datasheet.pdf