Amphenol Aerospace Operations D38999/24LH21JN-LC
D38999/24LH21JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24LH21JN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 21C 21#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24LH21JN-LC.pdf
Availability of D38999/24LH21JN-LC
QUANTITY
D38999/24LH21JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24LH21JN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24LH21JN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24LH21JN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24LH21JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24LH21JN-LC Details Description
Related parts for D38999/24LH21JN-LC
RES SMD 42.2 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator Analog, PWM Dimming 750mA (Switch) Lighting 16-MSOP datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 15 OHM 16SOIC datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 36.864MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
TOOL, SEAT 4 PR 10 COL,BP CONN datasheet.pdf
CAP FILM 0.015UF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf