Amphenol Aerospace Operations D38999/24MB35JC-LC
D38999/24MB35JC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MB35JC-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 13POS SKT
Datasheet Download
D38999/24MB35JC-LC.pdf
Availability of D38999/24MB35JC-LC
QUANTITY
D38999/24MB35JC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MB35JC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MB35JC-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MB35JC-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MB35JC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MB35JC-LC Details Description
Related parts for D38999/24MB35JC-LC
FUSE GLASS 250MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG DUAL 14DHVQFN datasheet.pdf
CABLE PATCH CAT5E BLUE 10' datasheet.pdf
HEATSINK 70W SPOT OSRAM PREVALED datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX .5MM 13POS .254M datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V datasheet.pdf
XCEDE 2W 2PVH 4COL datasheet.pdf
CONN HSNG PLUG FLEX 22POS SKT datasheet.pdf
JOYSTICK W/ PB ALL 3V I2C SEALED datasheet.pdf