Amphenol Aerospace Operations D38999/24MC98BC
D38999/24MC98BC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MC98BC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 10POS SKT
Datasheet Download
D38999/24MC98BC.pdf
Availability of D38999/24MC98BC
QUANTITY
D38999/24MC98BC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MC98BC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MC98BC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MC98BC
Related LinksD38999/, D38999/24MC98BC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MC98BC Details Description
Related parts for D38999/24MC98BC
RES SMD 470 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
D CORE DBL CHOKE 47MH 0.5A VERT datasheet.pdf
SENS PROX M12 4MM DC2W-NO SHLD datasheet.pdf
10M CAKA HIGH FLEXPWR CABLE-EU datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
1.27MM CENTER TWO PART PROBE datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 4A QD SYNC 77BGA datasheet.pdf
LASER SELF-LAM LABEL ESER 1.00 W datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 19.44MHZ CMOS SMD datasheet.pdf