Amphenol Aerospace Operations D38999/24MD15HB
D38999/24MD15HB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MD15HB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MD15HB.pdf
Availability of D38999/24MD15HB
QUANTITY
D38999/24MD15HB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MD15HB
Internal Part NumberEIS-D38999/24MD15HB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MD15HB
Related LinksD38999/, D38999/24MD15HB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MD15HB Details Description
Related parts for D38999/24MD15HB
SOCKET ADAPTER QFP TO 184PGA datasheet.pdf
STRAP BATTERY FIBRE BASE 9V 4"LD datasheet.pdf
FIXED IND 4.7NH 160MA 400 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 85POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
INDICATOR NEON WHITE PANEL MNT datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 27PF 100V NPO 1206 datasheet.pdf
CAP FILM 2.2NF 5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf