Amphenol Aerospace Operations D38999/24MD15JE-LC
D38999/24MD15JE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MD15JE-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS SKT
Datasheet Download
D38999/24MD15JE-LC.pdf
Availability of D38999/24MD15JE-LC
QUANTITY
D38999/24MD15JE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MD15JE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MD15JE-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MD15JE-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MD15JE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MD15JE-LC Details Description
Related parts for D38999/24MD15JE-LC
IC VREF SERIES 4.096V 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 14 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP MICA 220PF 2% 500V RADIAL datasheet.pdf
SENSOR CURRENT FLUX 15A AC/DC datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 9V datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 7 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 25W datasheet.pdf
CAP NIOB OXI 330UF 20% 1.8V 2312 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf