Amphenol Aerospace Operations D38999/24ME26SA-LC
D38999/24ME26SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ME26SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS SKT
Datasheet Download
D38999/24ME26SA-LC.pdf
Availability of D38999/24ME26SA-LC
QUANTITY
D38999/24ME26SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ME26SA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ME26SA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ME26SA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ME26SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ME26SA-LC Details Description
Related parts for D38999/24ME26SA-LC
RES ARRAY 8 RES 330 OHM 2506 datasheet.pdf
IC REG BUCK 5V 3A TO263-5 datasheet.pdf
VARISTOR 324V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf
FILTER - EMI/RFI datasheet.pdf
DISPLAY SCREEN 22" MULTI-TOUCH datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
RES 453 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPST 15A 110V datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM TH datasheet.pdf
CAP FILM 0.27UF 5% 1000VDC AXIAL datasheet.pdf