Amphenol Aerospace Operations D38999/24MF32HB-LC
D38999/24MF32HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MF32HB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MF32HB-LC.pdf
Availability of D38999/24MF32HB-LC
QUANTITY
D38999/24MF32HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MF32HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MF32HB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MF32HB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MF32HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MF32HB-LC Details Description
Related parts for D38999/24MF32HB-LC
IC VREF SHUNT 1.225V/7V 8SOIC datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 16QSOP datasheet.pdf
BOX ABS WHITE 4.38"L X 3.25"W datasheet.pdf
TAPE FILAMENT 48MM X 55M CLEAR datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 11.5A 13.2 MOHM datasheet.pdf
RES 47.5 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M4 NYLON 62MM datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 48V datasheet.pdf
PATCH CORD CAT5E YELLOW datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
IC DDR2 512M 333MHZ 84BGA datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V datasheet.pdf