Amphenol Aerospace Operations D38999/24MF32HN-LC
D38999/24MF32HN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MF32HN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MF32HN-LC.pdf
Availability of D38999/24MF32HN-LC
QUANTITY
D38999/24MF32HN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MF32HN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MF32HN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MF32HN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MF32HN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MF32HN-LC Details Description
Related parts for D38999/24MF32HN-LC
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 220K OHM 20% 1206 datasheet.pdf
DIRECTIONAL COUPLER 1441MHZ 0603 datasheet.pdf
LCD COG GRAPH 160X100 NO REFL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
CABLE 5COND 16AWG SLATE 100' datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
COUNTER 5 CHAR 5-110V PANEL MT datasheet.pdf
CRYSTAL 6.000000 MHZ datasheet.pdf
MOLDED PARTS datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 5% 1250VDC AXIAL datasheet.pdf