Amphenol Aerospace Operations D38999/24MF32PA-LC
D38999/24MF32PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MF32PA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MF32PA-LC.pdf
Availability of D38999/24MF32PA-LC
QUANTITY
D38999/24MF32PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MF32PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MF32PA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MF32PA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MF32PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MF32PA-LC Details Description
Related parts for D38999/24MF32PA-LC
ADM40T/AE40M/X datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 1.2-20 UNF-2A 4.5V datasheet.pdf
IC SCHOTTKY DIODE BRIDGE 16-SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
LAMP INCAND B-3 1/2 MINI FLANGE datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 4V X5R 0201 datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 124POS GOLD datasheet.pdf
CAT 6 GSA SHLD PATCH CORD 7' GR datasheet.pdf
EVAL BRD LED DRIVER W/SWITCH datasheet.pdf
CAP FILM 75NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf
FUSE 35A 1000V 00/80 AR datasheet.pdf