Amphenol Aerospace Operations D38999/24MG16HA-LC
D38999/24MG16HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MG16HA-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MG16HA-LC.pdf
Availability of D38999/24MG16HA-LC
QUANTITY
D38999/24MG16HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MG16HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MG16HA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MG16HA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MG16HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MG16HA-LC Details Description
Related parts for D38999/24MG16HA-LC
DIODE SCHOTTKY 30V 3A DO201AD datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W datasheet.pdf
CONN HEADER 180POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
RES SMD 392K OHM 0.5% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
RES 200 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
HAZARDOUS AREA BX NON PLUGINTOP datasheet.pdf
CAP MICA 6800PF 2% 300V RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 54X40X9.5MM XCUT datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T412 datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V datasheet.pdf
CONN RECEPT 3.96MM 6POS datasheet.pdf