Amphenol Aerospace Operations D38999/24MG16HC-LC
D38999/24MG16HC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MG16HC-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MG16HC-LC.pdf
Availability of D38999/24MG16HC-LC
QUANTITY
D38999/24MG16HC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MG16HC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MG16HC-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MG16HC-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MG16HC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MG16HC-LC Details Description
Related parts for D38999/24MG16HC-LC
RES SMD 5.62K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 11K OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS R/A GOLD .100 datasheet.pdf
CONN RCPT 3 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 4V 10% 2910 datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
BOARD EVAL SGL FXS SI32176-C datasheet.pdf
CAP CER 7.2PF 50V NP0 0201 datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
RES SMD 124 OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 82PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf