Amphenol Aerospace Operations D38999/24MG75PN-LC
D38999/24MG75PN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MG75PN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CTV 4C 4#8(TWIN) PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24MG75PN-LC.pdf
Availability of D38999/24MG75PN-LC
QUANTITY
D38999/24MG75PN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MG75PN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MG75PN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MG75PN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MG75PN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MG75PN-LC Details Description
Related parts for D38999/24MG75PN-LC
XFRMR LAMINATED 80VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS .100 SMD GOLD datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 32TQFP datasheet.pdf
RES SMD 412 OHM 1% 1/2W 2010 datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 40V AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
RES 68.1K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 54X40X9.5MM XCUT T412 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN PLUG 61POS INLINE PIN datasheet.pdf