Amphenol Aerospace Operations D38999/24MH21JC
D38999/24MH21JC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MH21JC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 21POS SKT
Datasheet Download
D38999/24MH21JC.pdf
Availability of D38999/24MH21JC
QUANTITY
D38999/24MH21JC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MH21JC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MH21JC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MH21JC
Related LinksD38999/, D38999/24MH21JC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MH21JC Details Description
Related parts for D38999/24MH21JC
RES 900 OHM 3W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 158 I/O 208PQFP datasheet.pdf
ENET MA/MA IND ST/90EX-R 4M datasheet.pdf
RES 39 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 9.1V 350MW SOT23 datasheet.pdf
CREE XP-E AMBER datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
HEATSINK 36.83X57.6X11.43MM datasheet.pdf
LED YELLOW CLEAR 1209 SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 21 Circuit 0.394" (10.00mm) datasheet.pdf
MARKERS datasheet.pdf
CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf