Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ11BD
D38999/24MJ11BD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ11BD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CTV 11C 2#20 9#10 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24MJ11BD.pdf
Availability of D38999/24MJ11BD
QUANTITY
D38999/24MJ11BD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ11BD
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ11BD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ11BD
Related LinksD38999/, D38999/24MJ11BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ11BD Details Description
Related parts for D38999/24MJ11BD
TRANS PREBIAS DUAL PNP SMINI6 datasheet.pdf
CAP CER 750PF 50V C0H AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 300 OHM 0.02% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CABLE 2COND 18AWG RED datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 21POS SKT datasheet.pdf
RES 47K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS 1.0MM R/A T/H datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM T766 datasheet.pdf
CAP ALUM 910UF 20% 8V RADIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
MOSFET N-CH 650V 5.5A TO220F datasheet.pdf