Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ20SD-LC
D38999/24MJ20SD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ20SD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CTV 30C MIXED SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24MJ20SD-LC.pdf
Availability of D38999/24MJ20SD-LC
QUANTITY
D38999/24MJ20SD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ20SD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ20SD-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ20SD-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MJ20SD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ20SD-LC Details Description
Related parts for D38999/24MJ20SD-LC
TRIMMER 1K OHM 0.2W PC PIN datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 7.62MM datasheet.pdf
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO204AC datasheet.pdf
OSC XO 66.666MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
FERRITE BEAD 580 OHM 5.0A SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.8V 1W SOD123FL datasheet.pdf
CAP CER 130PF 100V 10% BP 1206 datasheet.pdf
RES 80K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CAP CER 3.3UF 4V JB 0402 datasheet.pdf