Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ24PB
D38999/24MJ24PB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ24PB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MJ24PB.pdf
Availability of D38999/24MJ24PB
QUANTITY
D38999/24MJ24PB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ24PB
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ24PB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ24PB
Related LinksD38999/, D38999/24MJ24PB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ24PB Details Description
Related parts for D38999/24MJ24PB
IC GATE NAND 3CH 3-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 133KOHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
2X4 LNLSHIELDED PLUG END CAP datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
CABLE 20POS .100 JUMPER 3 INCH datasheet.pdf
CONN D-SUB datasheet.pdf
TERM RING INS LARGE WIRE datasheet.pdf
IR CON 16 12-14 SKT CRIMP GOLD datasheet.pdf
XG4 18AWG 16/30 2PR BRAID 300V datasheet.pdf