Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ24PD
D38999/24MJ24PD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ24PD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MJ24PD.pdf
Availability of D38999/24MJ24PD
QUANTITY
D38999/24MJ24PD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ24PD
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ24PD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ24PD
Related LinksD38999/, D38999/24MJ24PD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ24PD Details Description
Related parts for D38999/24MJ24PD
TERM BLOCK PCB 5.08MM 45POS OR datasheet.pdf
CONN HEADER 14POS 2.5MM STR TIN datasheet.pdf
IC SHIFT REG PIN/P-OUT 16-TSSOP datasheet.pdf
BOX ALUM BLACK 6.02"L X 3.27"W datasheet.pdf
CONN HEADER BACKPLANE 80POS GOLD datasheet.pdf
RES 4.99K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT datasheet.pdf
IC COMPARATOR DUAL 16-QSOP datasheet.pdf
IC FPGA 294 I/O 484UBGA datasheet.pdf
HD-BNC TO BNC STRT PLUG 4M datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 5POS datasheet.pdf