Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ35JN-LC
D38999/24MJ35JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ35JN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 128POS SKT
Datasheet Download
D38999/24MJ35JN-LC.pdf
Availability of D38999/24MJ35JN-LC
QUANTITY
D38999/24MJ35JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ35JN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ35JN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ35JN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MJ35JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ35JN-LC Details Description
Related parts for D38999/24MJ35JN-LC
LED VCSEL MICRO LENS 850NM ST datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU SOT23-3 datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
ANT YAGI 10ELEM 450-470MHZ GOLD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 0.1A 32V datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 40POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
DSUB-ME-CR-KON AWG20-24;AFS3;L10 datasheet.pdf
THERMTRANS TAPE VINYL 2.00 datasheet.pdf
TVS DIODE 86VWM 157VC SOD57 datasheet.pdf
CAP FILM 4.7UF 20% 63VDC AXIAL datasheet.pdf