Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ43AA
D38999/24MJ43AA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ43AA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MJ43AA.pdf
Availability of D38999/24MJ43AA
QUANTITY
D38999/24MJ43AA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ43AA
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ43AA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ43AA
Related LinksD38999/, D38999/24MJ43AA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ43AA Details Description
Related parts for D38999/24MJ43AA
LED 3MM RA FAULT-IND GREEN PCMT datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W datasheet.pdf
IC OPAMP GP 8.4MHZ RRO SOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 2.61K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
EXTRACTION TOOL datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 40V 2A SOD123S datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 26POS PIN datasheet.pdf
RES 3.83M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf