Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ43BC
D38999/24MJ43BC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ43BC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT
Datasheet Download
D38999/24MJ43BC.pdf
Availability of D38999/24MJ43BC
QUANTITY
D38999/24MJ43BC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ43BC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ43BC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ43BC
Related LinksD38999/, D38999/24MJ43BC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ43BC Details Description
Related parts for D38999/24MJ43BC
IC DETECTOR PHASE FREQ 8SOIC datasheet.pdf
CONN HEADR PH SIDE 14POS 2MM SMD datasheet.pdf
CONTACT C26-24 GLD I 1.4 250/PK datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 0.6A SYNC 8DFN datasheet.pdf
IC DAC 14BIT QUAD-CH 16-TSSOP datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 5A 125V datasheet.pdf
SWITCH PLUNGER SPDT 1A QC datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 10% 305VAC RAD datasheet.pdf
RES SMD 43K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 449MA 800 MOHM datasheet.pdf