Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ43SD-LC
D38999/24MJ43SD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ43SD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT
Datasheet Download
D38999/24MJ43SD-LC.pdf
Availability of D38999/24MJ43SD-LC
QUANTITY
D38999/24MJ43SD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ43SD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ43SD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ43SD-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MJ43SD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ43SD-LC Details Description
Related parts for D38999/24MJ43SD-LC
RES SMD 3.65K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC CLK MULT PLL HI DRV 16-SOIC datasheet.pdf
IC HOT SWAP CONTROLLER 8MSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONN HDR 9POS 2.54MM T/H R/A datasheet.pdf
IC FPGA 406 I/O 600BGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM R-TAB datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.8V 300MW SOT23-3 datasheet.pdf