Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ46SD
D38999/24MJ46SD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ46SD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CTV 46C MIXED SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24MJ46SD.pdf
Availability of D38999/24MJ46SD
QUANTITY
D38999/24MJ46SD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ46SD
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ46SD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ46SD
Related LinksD38999/, D38999/24MJ46SD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ46SD Details Description
Related parts for D38999/24MJ46SD
DIODE ZENER 51V 410MW SOD123 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V datasheet.pdf
IC AMP AUDIO 1.6W MONO D 10TDFN datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 250V C0G RADIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 18-72VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 250W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.500" (12.70mm) datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
6P 4C 2W VERT XCHD RIGHT WK datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
Connector Receptacle 24 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf